Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1500 EUR, 1800 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

07.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Bergisch Gladbach

Opis stanowiska

Podopieczna w wieku 87 lat, mieszka sama. psychicznie zupe艂nie sprawna. Ma os艂abienie starcze, porusza si臋 z balkonikiem, Ma zaburzenia kr膮偶enia. Czasami wstaje w nocy, nie potrzebuje pomocy. Jest osob膮 sprawn膮 i wi臋kszo艣膰 czynno艣ci wykonuje samodzielnie. Korzysta ze smartfona i internetu. Lubi sta艂y rytm dnia i porz膮dek. Ch臋tnie rozmawia z opiekunk膮, robi na drutach.

Wymagania stanowiska

- znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu聽dobrym

- dyspozycyjno艣膰 od聽7 listopada do 7 stycznia

- do艣wiadczenie w opiece

- zaanga偶owanie

Oferujemy

-umowa zlecenie

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-bonus 艣wi膮teczny

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!