Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1500 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

30.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

M眉nster

Opis stanowiska

Do opieki m臋偶czyzna 87 lat, 177 cm, 64 kg. Nie ma grupy opiekunczej. Cierpi na pocz膮tki demencji, zaburzenia pami臋ci kr贸tkotrwa艂ej, os艂abienie starcze, nosi aparat s艂uchowy, ma zaburzenia r贸wnowagi, trzeba go asekurowa膰. Podopieczny myje si臋 sam, pomoc w gorszych dniach , trzeba mu pomagac podcza ubierania. Pan mieszka w domu jednorodzinnym, syn 135 kilometr贸w od niego. Dla opiekuki osobny pok贸j, 艂azienka, kuchnia, jest internet. Podopieczny lubi zajmowac si臋 sob膮. Sklepy w odleg艂o艣ci spaceru.

Wymagania stanowiska

-komunikatywny j臋zyk niemiecki

-do艣wiadczenie

-ch臋膰 do pracy

-dyspozycyjno艣膰 od聽30 listopada na okres聽co najmniej 6 tygodni

Oferujemy

-stawka miesi臋czna 1500 EUR/miesi臋cznie + BONUS

-umowa zlecenie

-ubezpieczenie w ZUS聽 lub聽 w niemieckiej kasie chorych

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!