PL / DE
Opublikowano 1 miesiąc temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

01.09.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Freiburg

Opis stanowiska

Podopieczna lat 79. Poczatki demencji. Niewielkie problemy z okresleniem czasu i rozpoznawaniem osób. Myje się samodzielnie, porusza się samodzielnie. Do obowiązków opiekunki należy zajmowanaie sie gospodarstwem domowym; wspólne spacery, przypominanie o lekach.

Wymagania stanowiska

-dyspozycyjność od zaraz na okres co najmniej 6 tygodni -znajomość języka niemieckiego w stopniu A2

Oferujemy

-umowa zlecenie
-ubezpieczenie w ZUS (składki od średniej krajowej) lub w Krankenkasse
-zorganizowany i opłacony przejazd
-możliwość podjęcia stałej współpracy
-wynagrodzenie 1400 euro/miesięcznie

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.