Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1300 EUR, 1700 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

12.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Kirchheim bei M眉nchen

Opis stanowiska

聽Do opieki pani 64 lata,po udarze, lewostronnie sparali偶owana. poruszaj膮ca si臋 za pomoc膮 w贸zka inwalidzkiego. Wymagana jest pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Nie trzeba d藕wiga膰, podopieczna wsp贸艂racuje przy transferze. Pani jest sprawna umys艂owo, nie ma 偶adnej demencji. Pani mieszka w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest dost臋pny osobny pok贸j oraz internet. Z podopieczn膮 mieszka by艂y m膮偶, du偶o pomaga w domu, robi ci臋偶sze zakupy. Blisko domu jest Lidl.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu A2

-dyspozycyjno艣膰 na co najmniej 2 miesiace

Oferujemy

-wynagrodzenie 1400 euro

-umowa zlecenie

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-sta艂y kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!