Opublikowano 2 miesi膮ce temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

20.11.2022

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Much

Opis stanowiska

Do opieki jest Pani 89 lat, 65 kg, 150 cm. Podopieczna choruje na Parkinsona (dezorientacja, nieodr贸偶nianie rzeczywisto艣ci od snu- po cierpliwej rozmowie odzyskuje orientacj臋), os艂abienie starcze oraz ca艂kowit膮 inkontynencj臋 (babci nale偶y zmienia膰 pieluchy oraz regularnie dba膰 o higien臋). Podopieczna korzysta tylko z przystosowanego w贸zka inwalidzkiego; nie mo偶e pomaga膰 przy przenoszeniu, dlatego jest dost臋pny podno艣nik chustowy( dzia艂a ca艂kiem dobrze i jest do opanowania), aby posadzi膰 babci臋 na w贸zek. Co do zasady jest jeszcze w dobrej kondycji psychicznej, jednak z powodu choroby zdarzaj膮 si臋 dni, kiedy jest bardziej zm臋czona i sp臋dza ca艂y dzie艅 w 艂贸偶ku. Czasami potrzebuje r贸wnie偶 wsparcia opiekunki w nocy. Raz w tygodniu przychodzi s艂u偶ba piel臋gnacyjna rozdzieli膰 lekarstwa, wyk膮pa膰 pani膮 oraz zaj膮膰 si臋 pani膮 przez 2 h. Kobieta samodzielnie spo偶ywa posi艂ki, ale robi to powoli. Tak samo jest zm贸wieniem, robi to wolno, du偶o czasu zajmuje jej szukanie s艂贸w. Do obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y prowadzenie gospodarstwa domowego, ca艂kowita higiena cia艂a podopiecznej oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z Internetem.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-ch臋膰 i zapa艂 do pracy
-dyspozycyjno艣膰聽 na min. 7 tygodni i w okresie 艣wi膮tecznym
-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka 1450/1850 鈧
-bonus 艣wi膮teczny
-umowa zlecenie
-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu
-pokrycie koszt贸w za test na COVID
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-屑懈 褌邪泻芯卸 锌褉邪褑械胁谢邪褕褌芯胁褍褦屑芯 褍泻褉邪褩薪褑褨胁

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!