Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1700 EUR, 2100 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Weisenheim am Sand

Opis Stanowiska

Do opieki jest Pani ma 95 lat (160cm, 60kg), cierpi膮ca na Demencje i ma nadci艣nienie. Seniorka w du偶ej mierze jest samodzielna. Nie ma inkontynencji, Ma problemy ze s艂uchem i orientacj膮 w czasie. W domu dost臋pny jest Rollator, podno艣nik wannowy. Potrzebuje pomocy w utrzymaniu higieny osobistej. Podopieczna lubi chodzi膰 na spacery oraz ma艂e wycieczki. Do obowi膮zk贸w podopiecznej nale偶y pomoc w codziennych obowi膮zkach domowych, sprz膮taniu na bie偶膮co, sprz膮tanie, podlewanie kwiat贸w, zakupy. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym (160m^2) w miejscowo艣ci (67256) Weisenheim am Sand. Do dyspozycji opiekunki jest pok贸j z internetem i wyposa偶eniem.

Wymagania:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu dobrym

  • ch臋膰 i zapa艂 do pracy

  • dyspozycyjno艣膰 na min. 6 tygodni

  • do艣wiadczenie

Oferujemy:

  • stawka 1700 鈧/ mies.

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!