Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1800 EUR, 2200 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Odenthal

Opis Stanowiska

Nasz podopieczna ma 80 lat (161cm, 63kg), cierpi na demencj臋/alzheimera i Parkinsona. Wyst臋puje inkontynencja, seniork臋 trzeba te偶 zaprowadzi膰 do toalety. Seniorka czasem zapomina gdzie jest, lub z kim rozmawia, dlatego potrzebuje kogo艣 do towarzystwa i pomocy. Podopieczna potrzebuje pomocy w ubieraniu si臋, jedzeniu, utrzymywaniu higieny osobistej i obowi膮zkach domowych. Mieszka w du偶ym domku jednorodzinnym z m臋偶em, (kt贸ry pomaga) w miejscowo艣ci (51519) Odenthal. Nie ma wstawanie nocnego. Podopieczna porusza si臋 na w贸zku, w domu jest dost臋pna pomoc przy podnoszeniu. Do dyspozycji opiekuna jest pok贸j z internetem, telewizorem i wyposa偶eniem.

Wymagania:

  • dyspozycyjno艣膰 od 30 stycznia na okres dw贸ch miesi臋cy

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2)

Oferujemy:

  • stawka 1800/2200 euro/ mies.

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!