Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Hallstadt

Opis Stanowiska

Nasz podopieczny ma 74 lata (173 cm, 72 kg) i choruje na zaburzenia neurologiczne. Porusza si臋 na w贸zku inwalidzkim, potrzebuje lekkiej pomocy przy siadaniu i wstawaniu (ryzyko omdlenia). Ma problemy z m贸wieniem. Aby zminimalizowa膰 ryzyko omdlenia podopieczny musi za艂atwia膰 si臋 na le偶膮co, robi to przy pomocy kaczki sanitarnej oraz basenu sanitarnego. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu oraz utrzymaniu higieny. Gotuje zazwyczaj 偶ona podopiecznego. W domu jest r贸wnie偶 艣redniej wielko艣ci pies, kt贸rego trzeba nakarmi膰 i wyprowadzi膰 na spacer podczas nieobecno艣ci w艂a艣cicielki. Do dyspozycji opiekunki jest samoch贸d z auto z automatyczn膮 skrzyni膮 bieg贸w oraz pok贸j z internetem.

Wymagania:

  • Wymagany j臋zyk dobry/ komunikatywny (A2/B1)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1400/1800 euro/ mies.

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!