Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

28.10.2022

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Gelsenkirchen

Opis stanowiska

Podopieczny 85 lat, cierpi膮cy na os艂abienie starcze oraz choroby nerek, poruszaj膮cy si臋 na w贸zku i o rollatorku 鈥 w zale偶no艣ci od dnia, wa偶y nie wi臋cej nic 50 kg, raczej drobnej postury. Potrzebuje pomocy przy codziennym funkcjonowaniu, higienie, toalecie, przygotowaniu posi艂k贸w (ale to w wi臋kszo艣ci przejmuje 偶ona 鈥 ona raczej gotuje, opiekun karmi), sprz膮tanie i pranie. Potrzebuje towarzystwa. Codzienne pauzy + 3 razy w tygodniu je藕dzi na dializy.

Bardzo dobre warunki mieszkaniowe 鈥 na 2 pi臋trze pok贸j z 艂azienk膮 a na 1 pietrze dodatkowy pok贸j z telewizorem dla opiekuna.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym

-dyspozycyjno艣膰 od zaraz

Oferujemy

-umowa zlecenie 1550 euro

-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej 1950 euro

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

-pokrycie koszt贸w za test na COVID

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-bonus 艣wi膮teczny

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!