Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

1750 EUR, 2100 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Emmelshausen

Opis Stanowiska

Nasz podopieczny ma 93 lata (84 kg, 178 cm), choruje na cukrzyce i jest po zawale serce oraz udarze m贸zgu. Przyjmuje do偶ylnie insulin臋. Sam robi sobie zastrzyki z insuliny. Jest sprawnie umys艂owo. Boi si臋 upadku i po mieszkaniu porusza si臋 za pomoc膮 w贸zka inwalidzkiego. Porusza si臋 te偶 za pomoc膮 balkoniku, ale tylko przy fizjoterapeutach. Nie ma inkontynencji. Sam chodzi do toalety nawet w nocy. Zdarza si臋 wstawanie nocne 1 w nocy wtedy gdy ma gorsze dni i bol膮 go nogi, nie mo偶e wtedy sam p贸j艣膰 do toalety. Jest podno艣nik w domu i winda schodowa. Mieszka z ma艂偶onk膮, kt贸ra codziennie pomaga w utrzymywaniu gospodarstwa domowego w czysto艣ci. Senior potrzebuje pomocy w ubieraniu si臋 czy jedzeniu. Ma艂偶e艅stwo mieszka w domku jednorodzinnym a do dyspozycji opiekunki jest du偶y pok贸j z osobn膮 艂azienk膮. Internet jest w trakcie zak艂adania. Ale Pa艅stwo oferuj膮 kart臋 SIM z pakietem. Prawo jazdy b臋dzie dodatkowym atutem.

Wymagania:

  • Osoba nie pal膮ca, poniewa偶 senior jest by艂ym palaczem.

  • J臋zyk niemiecki w stopniu dobrym (B1)

  • Dyspozycyjno艣膰 na okres 2 miesi臋cy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysoko艣ci 1750 euro/ mies.

  • mowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!