Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1700 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Ditzingen

Opis Stanowiska

Poszukujemy opiekunki na nowe zlecenie. Do opieki kobieta 88 lat, 165 cm, 40 kg, PG4. Pani przesypia ca艂e noce. Podopieczna ma chorob臋 parkinsona, zaburzenia po艂ykania, cz臋艣ciow膮 (sporadyczn膮) inkontynencj臋, parali偶. Higiena osobista odbywa si臋 w 艂贸偶ku lub na prze艣le toaletowym (mo偶na rozebra膰 kiedy trzyma si臋 podno艣nika i umy膰 na stoj膮co). Pani nie wstaje samodzielnie, potrzebuje transferu z 艂贸偶ka na krzes艂o toaletowe (jest lift). Potrafi sama si臋 obraca膰 podczas stania i k艂adzenia si臋 do 艂贸zka. Fizjoterapia odbywa si臋 w domu. Podopieczn膮 trzeba zach臋ca膰 do jedzenia (ma niedowag臋) czasem trzeba j膮 karmi膰 i rozdrabnia膰 jedzenie. Kobieta mieszka z m臋偶em. Do obowi膮zk贸w nale偶y prowadzenie domu (dla 2 os贸b), kontrola stanu zdrowia oraz pomoc w codziennych czynno艣ciach. W domu s膮 dost臋pne takie pomoce jak 艂贸偶ko piel臋gnacyjne, w贸zek inwalidzki, krzes艂o toaletowe, lift, pampersy. Najbli偶sze sklepy s膮 oddalone od domu o 1 km. Dla opiekunki jest w艂asny pok贸j, 艂azienka, rower i internet.

Wymagania stanowiska:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym.

  • ch臋膰 i zapa艂 do pracy

  • dyspozycyjno艣膰 na min. 6 tygodni

  • do艣wiadczenie

Oferujemy:

  • stawka 1700 鈧

  • bonus 艣wi膮teczny

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!