Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1600 EUR, 2000 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Bonn

Opis stanowiska

Do opieki pani 92 lata, 45 kg, 158 cm. Podopieczna porusza si臋 w domu z rollatorem, na zewn膮trz korzysta z w贸zka inwalidzkiego (spacery).聽 Kobieta ma inkontynencj臋 - korzysta z wk艂adek. Na co dzie艅 jest samodzieln膮 osob膮- samodzielnie korzysta z toalety, myje si臋 (prysznic bez progu- na wysoko艣ci pod艂ogi, jest te偶 krzese艂ko prysznicowe), ubiera ( czasem potrzebuje niewielkiej pomocy). Podopieczna przesypia ca艂e noce, czasem potrzebuje pomocy przy wstawaniu (podnoszeniu si臋). Opiekunka zajmuje si臋 prowadzeniem domu, zakupami, higien膮 oraz towarzyszy przy wizytach lekarskich. Pani mieszka w mieszkaniu w centrum miasta. Lokalizacja jest atrakcyjna, poniewa偶 blisko jest wiele sklep贸w i restauracji. Dla opiekunki jest osobny pok贸j z wyj艣ciem na balkon oraz internet.

Wymagania:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu dobrym

  • ch臋膰 i zapa艂 do pracy

  • dyspozycyjno艣膰 na min. 6 tygodni

  • do艣wiadczenie

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysoko艣ci 1600 euro/ mies.

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!