Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1650 EUR, 2050 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Bisingen

Opis Stanowiska

Nasz podopieczny ma 90 lat i choruje na os艂abienie starcze. Potrzebuje wsparcia i asekuracji w codziennym 偶yciu tj. wstawaniu, higienie osobistej, przebieraniu i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Senior porusza si臋 przy pomocy balkoniku. Mieszka w domu jednorodzinnym z samodzieln膮 偶on膮, kt贸ra nie wymaga opieki piel臋gnacyjnej, jedynie pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Jest bardzo sympatyczna. Do dyspozycji opiekuna jest w艂asny pok贸j z osobn膮 艂azienk膮, wyposa偶eniem i internetem.

Wymagania:

  • znajomo艣膰 j臋zyka w stopniu B1

  • dyspozycyjno艣膰 od 27 stycznia na okres co najmniej 6 tygodni

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 1650/2050 euro/ mies.

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!