Opublikowano 2 tygodnie temu

Stawka

2000 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Bissen

Opis Stanowiska

Do opieki s膮 dwie osoby Pan 88 lat (120 kg, 4 PG) i Pani 88 lat (68 kg, 4 PG). Pan cierpi na pocz膮tki demencji, reumatyzm i os艂abienie starcze. Pani po udarze z zaburzeniami pracy serca, os艂abienie starcze, ma raka i inkontynencj臋. Wyst臋puje wstawanie nocne (2 razy w nocy). Pa艅stwo potrzebuj膮 pomocy w utrzymywaniu higieny osobistej, zaprowadzeniu do toalety, karmieniu, przygotowywaniu posi艂k贸w. Synowa Pa艅stwa mieszka na g贸rze i pomaga opiekunce. W domu dost臋pne jest 艂贸偶ko piel臋gnacyjne, krzes艂o toaletowe, balkonik. W domu podopiecznych jest kot i pies. Seniorzy mieszkaj膮 w domku jednorodzinnym w miejscowo艣ci (31619) Binnen. Pa艅stwo wymagaj膮 transferu, poruszaj膮 si臋 na w贸zku inwalidzkim.

Wymagania:

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu dobrym

  • ch臋膰 i zapa艂 do pracy

  • dyspozycyjno艣膰 na min. 6 tygodni

  • do艣wiadczenie

Oferujemy:

  • stawka 2000 鈧

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!