Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1800 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Biessenhofen

Opis Stanowiska

Nasz podopieczny 88lat (160cm,50kg) cierpi膮cy na Demencj臋 oraz inkontynencj臋, ma amputowan膮 jedn膮 nog臋. Senior nie ma problemu z mow膮 oraz s艂uchem, sporadycznie pojawiaj膮 si臋 problemy z orientacj膮 w czasie, miejscu gdzie si臋 znajduje oraz z rozpoznawaniem innych os贸b. Podopieczny potrzebuje pomocy w higienie oraz transferze, nie mo偶e sama sta膰 ani siedzie膰. Opiekunka ma wsparcie ze strony rodziny. Podopieczny mieszka sama, jednak w ci臋偶kich zakupach wyr臋cza c贸rka. Do obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y te偶 dbanie o utrzymanie w porz膮dku gospodarstwa domowego. Do dyspozycji opiekunki jest pok贸j z internetem i TV oraz osobna 艂azienka. Istnieje mo偶liwo艣膰 palenia na zleceniu.

Wymagania:

  • Znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu dobrym

  • Dyspozycyjno艣膰 od 01.02.2023 na 8 tygodni, zlecenie do wymiany z inna opiekunk膮

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysoko艣ci 1800 euro/ mies.

  • Umowa zlecenie

  • Mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • Ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • Organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!