Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1650 EUR, 2050 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1, B2

Lokalizacja

Bielefeld

Opis stanowiska:聽

  • Ma艂偶e艅stwo: pan wymaga opieki, pani jest sprawna

  • PAN - 70 lat, 78 kg, 182 cm, 4 grupa

  • demencja zdiagnozowana w 2020

  • m贸wi bardzo cicho i ma艂o

  • z艂amania na twarzy z powodu upadku w grudniu

  • cz臋艣ciowe problemy w orientacji w czasie i w przestrzeni

  • ca艂kowita pomoc przy przebieraniu, piel臋gnacji, k膮pieli

  • porusza si臋 samodzielnie, nale偶y pomaga膰 przy wstawaniu / siadaniu

  • pomoc przy korzystaniu z toalety

  • cz臋艣ciowa inkontynencja moczowa i ka艂owa - pampersy s膮 zak艂adane na czas spaceru i na noc

  • problemy z prze艂ykaniem

  • 偶ona podopiecznego zazwyczaj gotuje, je艣li jej nie ma, robi to opiekunka

  • podopieczny ma psychoterapi臋 i logopedi臋

  • 2 x w tygodniu podopieczny chodzi na Tagespflege

  • 3 x w tygodniu przychodzi pomoc domowa

  • pa艅stwo mieszkaj膮 w domku jednorodzinnym - jest to du偶a willa, w centrum miasta. Dla opiekunki pok贸j i Internet

  • do dyspozycji samoch贸d z automatyczn膮 skrzyni膮 bieg贸w

Wymagania:聽

  • j. niemiecki B1 lub B2

  • mile widziane prawo jazdy, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:聽

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!