Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

Bad M眉nster

Opis Stanowiska

Nasz podopieczny ma 81 lat (80kg, 174cm) jest po udarze m贸zgu. Cierpi na demencj臋, kt贸ra nie jest agresywna, jednak pojawia si臋 mo偶liwo艣膰 pr贸b ucieczki. Ma lekkie problemy ze sprawno艣ci膮 ruchow膮 oraz zaburzenia mowy. Podopieczny potrzebuj臋 wsparcia w codziennym 偶yciu, pomocy przy higienie osobistej. Do bie偶膮cych obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y si臋 pranie, gotowanie, sprz膮tanie, zakupy (pieszo). Do zada艅 opiekunki nale偶y r贸wnie偶 branie udzia艂u w wizytach lekarskich tak偶e tych poza domem, na kt贸re trzeba zawie藕膰 podopiecznego. Wstawanie w nocy mo偶e zdarzy膰 si臋, gdy podopieczny obudzi si臋 i b臋dzie zdezorientowany.

Wymagania stanowiska:

- znajomo艣膰 j臋zyka na poziomie A2/B1

- prawo jazdy oraz mo偶liwo艣膰 jazdy na terenie Niemiec

- palenie mo偶liwe tylko poza domem

Oferujemy:

- Ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

- Umow臋 zlecenie lub na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

- Organizacja i pokrycie koszt贸w podr贸偶y

- Wynagrodzenie w wysoko艣ci 1550-1950 euro/ms

- Do dyspozycji opiekunki jest osobny pok贸j z Internetem, TV, 艂azienk膮, tarasem oraz ogrodem.

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!