Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1450 EUR, 1850 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

22.10.2022

Poziom j臋zyka

A1

Lokalizacja

Heidenheim an der Brenz

Opis stanowiska

Do opieki jest pani 92 lata, 163 cm, 65 kg, porusza si臋 na w贸zku inwalidzkim (wymagany transfer, przy kt贸ry aktywnie pomaga pacjentka), cierpi na demencj臋 i Alzheimera - nie jest agresywna, ale zdezorientowana. Cierpi na os艂abienie starcze. Lubi wychodzi膰 na spacery. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu si臋. Trzeba wsta膰 do niej 1 raz w ci膮gu nocy.

Ponadto opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe - pierze, sprz膮ta, gotuje, prasuje i robi zakupy (w wi臋kszych zakupach pomaga rodzina).

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest w艂asny pok贸j z internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j.niemieckiego na poziomie A1

Oferujemy

-umowa zlecenie,
-mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,
-pokrycie koszt贸w za test na COVID,
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!