Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1650 EUR, 2050 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

20.10.2022

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Oering

Opis stanowiska

Do opieki jest ma艂偶e艅stwo:

Pani 86 lat, 160 cm, 65 kg, ma 2. grup臋 piel臋gnacyjn膮; cierpi na demencj臋 (nieagresywna, bywa zdezorientowana), nosi okulary, porusza si臋 samodzielnie. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu si臋. Dobrze przesypia wszystkie noce (k艂adzie si臋 spa膰 ok 21, wstaje ok 7 rano). Z zawodu jest projektantk膮. Lubi wychodzi膰 na spacery, ogl膮da膰 TV, uk艂ada膰 puzzle. Z natury jest spokojn膮 osob膮. W ka偶dy wtorek idzie do opieki dziennej na kilka godzin.

Pan 85 lat, 165 cm, 70 kg, ma 4. grup臋 piel臋gnacyjn膮 (z艂o偶ony wniosek o 5. grup臋); cierpi na lekk膮 demencj臋 (nieagresywny, bywa zapominalski),聽inkontynencj臋 (zmiana pampers贸w) oraz artroz臋 staw贸w. Porusza si臋 z pomoc膮 kul lub balkonika. Nosi okulary. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu si臋. Jest by艂ym kierowc膮 ci臋偶ar贸wki. Lubi ogl膮da膰 TV. Jest spokojny.聽W ka偶dy wtorek idzie do opieki dziennej na kilka godzin.

W domu do dyspozycji jest balkonik, w贸zek inwalidzki, krzese艂ko prysznicowe i krzese艂ko toaletowe. Opiekunka prowadzi tak偶e gospodarstwo domowe - pierze, sprz膮ta, gotuje, prasuje i robi zakupy. 2 razy w tygodniu przychodzi sprz膮taczka.

Pa艅stwo mieszkaj膮 na wsi w domku jednorodzinnym z ogrodem, najbli偶sze sklepy s膮 po艂o偶one 30 min drogi od domu. Do dyspozycji jest rower. Na wi臋ksze zakupy je藕dzi si臋 z c贸rk膮 lub synem podopiecznych.

Dla opiekunki jest w艂asny pok贸j z 艂azienk膮 (ca艂e pi臋tro dla opiekunki), TV i internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j.niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

-umowa zlecenie,
-mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,
-pokrycie koszt贸w za test na COVID,
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!