Opublikowano 1 tydzie艅 temu

Stawka

1800 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2, B1

Lokalizacja

G眉tersloh

Opis stanowiska

Do opieki pan 78 lat, 168 cm, 82 kg, PG 5, mieszka z 偶on膮 (do opieki jest tylko pan). Pan ma problemy z chodzeniem (porusza si臋 na w贸zku inwalidzkim, nie jest w stanie sta膰), pe艂n膮 inkontynencj臋, cewnik,聽 potrzebuje pomocy przy jedzeniu, lekkie upo艣ledzenie umys艂owe, istnieje ryzyko odle偶yn (nie mia艂 do tej pory). Mia艂 operacj臋 z powodu urazu czaszkowo-m贸zgowego ( spad艂 z rusztowania 14 lat temu). W zale偶no艣ci od dnia ma problemy z m贸wieniem ( m贸wi cicho i niewyra偶nie), nosi okulary i aparat s艂uchowy. 呕ona podopiecznego przygotowuje ubrania i ustala rytm dnia. 呕ona pomaga r贸wniez przy transferze (3x dziennie). Podopieczny ma p艂ytk臋 w plecach i nie mo偶e sam siedzie膰 bez oparcia. W domu jest lift, w贸zek inwalidzki, krzes艂o prysznicowe, 艂贸偶ko piel臋gnacyjne, pampersy, wk艂adki, butelka na mocz. Przychodzi s艂u偶ba piel臋gnacyjna codziennie rano. Zajmuj膮 si臋 higien膮 od pasa w d贸艂, prysznicem/k膮piel膮 oraz paznokciami. Pan ma problemy z jedzeniem i piciem ( nalezy nak艂ania膰 do jedzenia i picia). Pan wstaje 1x w nocy, 偶ona do niego wstaje , ale gdyby by艂a chora lub co艣 by si臋 wydarzy艂o b臋dzie musia艂a to przej膮膰 opiekunka. Pan ma zorganizowane zaj臋cia w domu w 艣rody, czwartki i pi膮tki ( fizjoterapia, terapia zajeciowa, logopeda). W poniedzia艂ki i wtorki pan chodzi do Tagespflege (od 8 do 16:30). Mo偶na wychodzi膰 na spacery z panem na w贸zku inwalidzkim po konsultacji z 偶on膮. M臋zczyzna聽 oglada Motomed 4x dziennie po 20 minut, lubi gry planszowe , memory i czytanie gazet. Podopieczny jest niewymagaj膮cy, potrzebuje kogo艣 do rozmowy. Ma艂偶e艅stwo jest zaszczepione. Rodzina mieszka w domu jednorodzinnym na wzi (niedaleko centrum),sklepy do 15 minut - Edeka, Aldi, piekarnia, apteka, poczta i lekarze. Jest dost臋pny rower oraz samoch贸d ( wy艂acznie do przewo偶enia podopiecznego). Dla opiekunki jest osobny pok贸j, osobna 艂azienka, internet. Opiekunka ma wolne wtorki.

Wymagania stanowiska

-znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-ch臋膰 i zapa艂 do pracy
-dyspozycyjno艣膰聽 na min. 6 tygodni
-do艣wiadczenie

Oferujemy

-stawka 1800/1950 鈧
-bonus 艣wi膮teczny
-umowa zlecenie
-mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej
-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu
-pokrycie koszt贸w za test na COVID
-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy
-屑懈 褌邪泻芯卸 锌褉邪褑械胁谢邪褕褌芯胁褍褦屑芯 褍泻褉邪褩薪褑褨胁

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!