PL / DE
Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

16.09.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Wermelskirchen

Opis stanowiska

Do opieki jest pan 85 lat, 170 cm, 70 kg, ma 2. grupę pielęgnacyjną, cierpi na lekką demencję (ma problem ze znajdywaniem słów), choruje na nadciśnienie, porusza się z pomocą balkonika. Trzeba pomagać mu w myciu i ubieraniu się. Pan lubi rozmawiać, grać w gry planszowe, wychodzić na spacery. Mieszka z samodzielną, zdrową żoną, która nie wymaga opieki. Pomaga przy pielęgnacji męża. Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest własny pokój z internetem i własną łazienką. Pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie i robienie zakupów dla dwóch osób.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j.niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.