PL / DE
Opublikowano 4 tygodnie temu

Stawka

1400 EUR, 1800 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

14.09.2022

Poziom języka

A2

Lokalizacja

Kirchlengern

Opis stanowiska

Do opieki jest pani 95 lat, 161 cm, 70 kg; ma 4. grupa pielęgnacyjna, cierpi na artrozę, astmę i osteoporozę. Ma nowotwór trzustki. Ma problemy z chodzeniem – obecnie leży w łóżku, bo ma złamaną nogę, w gipsie. Trzeba jej zmieniać pampersy. Trzeba ją myć i ubierać. Ma alergię na ibuprofen. Opiekunka ponadto prowadzi gospodarstwo domowe – pierze, sprząta, gotuje, robi zakupy i prasuje.  Mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest własny pokój z internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,
* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j.niemieckiego na poziomie A2

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.