PL / DE
Opublikowano 4 dni temu

Stawka

1700 EUR, 2200 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

26.09.2022

Poziom języka

B1, B2

Lokalizacja

Isny

Opis stanowiska

Do opieki jest pani 92 lata, 153 cm, 60 kg, ma 3. grupę pielęgnacyjną. Cierpi na demencję i inkontynencję moczową (trzeba jej zmieniać pampersy). Choruje na raka pęcherza moczowego. Pani porusza się z pomocą balkonika. Pani uczęszcza w poniedziałki i środy na dzienną opiekę (w godzinach 8-14). Trzeba pomagać pani w myciu i ubieraniu się. Do dyspozycji dla opiekunki jest samochód. W domu do dyspozycji jest podnośnik do wanny. Opiekunka powinna ponadto prowadzić gospodarstwo domowe, prać, sprzątać, gotować i robić zakupy. Pani mieszka w domku jednorodzinnym sama. Opiekunka powinna mieć prawo jazdy. Dla opiekunki jest własny pokój z łazienką i internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowość do długotrwałej współpracy,

* doświadczenie w opiece mile widziane,
* referencje mile widziane,
* gotowość do wyjazdu na 6 Tygodni
* znajomość j.niemieckiego na poziomie B1 * prawo jazdy

Oferujemy

  • -umowa zlecenie,
  • -możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej,
  • -organizacja i pokrycie kosztów przejazdu,
  • -pokrycie kosztów za test na COVID,
  • -całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.