PL / DE
Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1600 EUR

Ilość miejsc

1

Data zatrudnienia od

12.09.2022

Poziom języka

B1, B2

Lokalizacja

Kelkheim

Opis stanowiska

  • Do opieki jest małżeństwo
  • PAN - 84 lata, 57 kg, 180 cm
  • arytmia serca, niewydolność serca
  • Bywa zalęknionuy, obecnie jest hospitalizowany w związku z problemami z sercem
  • Będzie przebywał na rehlitacji, nawracają mu dolegliwości żołądkowe
  • Jest w trakcie psychoterapii, potrzebuje uwagi i wsparcia
  • Nie ma inkontynencji, chodzi do toalety
  • Dieta lekkostrawna ze względu na problemy z żołądkiem
  • Sporadyczne wstawanie nocne - co najwyżej 1 x w ciągu nocy, nie kazdej nocy
  • Chodzi spać 22, wstaje ok 5-6
  • Pomoc przy wstawaniu, siadaniu, poruszaniu się
  • Dużo leży, szybko się przemęcza
  • Pomoc przy kąpieli i pielęgnacji - trudno ocenić, w jakim stanie będzie po powrocie ze szpitala, zazwyczaj pielęgnacją zajmowała się jego żona
  • Interesuje się politką, gospodarką, sztuką, lubi grać w szachy, chodzić na spacery
  • Sam bierze leki
  • Jest intelignenty, opiekuńczy, zdterminowany aby być jak najbardziej samodzielnym
  • Czeka na przyznanie grupy pielęgnacyjnej
  • W domu jest dodatkowa pomoc domowa, opiekunka jedynie pomaga w gospodarstwie domowym
  • PANI - 86 lat, 63 kg, 170 cm
  • osteoporoza, nadciśneinie, początkująca demencja
  • Problem ze stopami, artroza kciuka- ból przy podnoszeniu cięzkich rzeczy
  • Problem z pamięcią krótkotrwałą
  • Nosi okulary, aparat słuchowym ale nosi je niechętnie
  • Lekkie problemy z orientacjąw czasie i przestrzeni
  • Porusza się samodzielnie, potrzebuje lekkiej asekuracji, jak miewa złe dni korzysta z bakonika
  • Bez inkotnynencji, zakłada się wkładki
  • 2-3 x w nocy wstaje do toalety, czasami potrzebuje pomocy
  • Interesuje się operą, muzeum, TV,m golfem, roboienie zakupów
  • Potrzebuje kontaktów z ludźmi, ma pozywtyne usposobienie, ale często czuję się zbyt obciążona opieką nad mężem
  • Pani czeka na przyznanie grupy pielęgnacyjnej
  • Uczestniczy w obowiązkach domowych
  • Państwo mieszkają w domkiu wielorodzinnym, mieszka z nimi córka, jest chętna do pomocy. Sklepy znajdują się 30 min od domu
  • Dla opiekunki dwa pokoje, łazienika, Internet, samochód VW Tiguan z automatyczną skrzynią biegów

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy
  • opiekunka powinna być niepaląca

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy na Gewerbie lub własnej działalności gospodarczej
  • organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
  • pokrycie kosztów za test na COVID
  • całodobowy kontakt z pracownikiem firmy

Nadal się zastanawiasz?

MASZ PYTANIE?

Zadzwoń do nas lub zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

+48 71 725 36 64 – zadzwoń!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.