Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1500 EUR, 1900 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Leverkusen

Opis Stanowiska

Nasza podopieczna to samotna pani 95 lat (48 kg). Ma os艂abienie starcze, nadci艣nienie, problemy z sercem, pocz膮tki demencji cierpi na artroz臋 oraz Parkinsona, inkontynencj臋, samodzielnie zak艂ada sobie wk艂adki. Pani porusza si臋 z balkonikiem, do dyspozycji jest w贸zek inwalidzki, ale jest rzadko u偶ywany. Pani nie ma problem贸w z komunikacj膮. Trzeba pomaga膰 przy k膮pieli, naciera膰 kremem. Raz w tygodniu przychodzi s艂u偶ba piel臋gnacyjna. Pani mieszka w domku (150m^2). Do dyspozycji opiekunki jest w艂asny apartament - pok贸j, tv, Internet, ma艂y aneks kuchenny z lod贸wk膮. Raz w tygodniu opiekunka dostaje pieni膮dza na swoje zakupy.

Wymagania:

  • dyspozycyjno艣膰 od 28 lutego na okres dw贸ch miesi臋cy

  • znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego w stopniu B1

Oferujemy:

  • stawka 1500/1900 鈧

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • ubezpieczenie w ZUS lub w Krankenkasse

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!