Opublikowano 3 tygodnie temu

Stawka

1500 EUR, 1850 EUR

Data zatrudnienia od

Zako艅czenie rekrutacji

Poziom j臋zyka

A2

Lokalizacja

Augsburg

Opis stanowiska:聽

  • Podopieczn膮 jest samotna PANI, 92 lata, 65 kg, 155 cm

  • Psychicznie sprawna

  • Bardzo ograniczona mobilno艣膰, istnieje ryzyko upadku. Korzysta z balkonika.

  • Inkontynencja - z powodu ograniczonej mobilno艣ci, nie jest w stanie odpowiednio szybko p贸j艣膰 do toalety

  • Do obowi膮zk贸w opiekunki nale偶y piel臋gnacja, pomoc przy przebieraniu si臋, k膮pieli, prowadzenie gospodarstwa domowego, wizyty u lekarza

  • W nocy pani 艣pi dobrze

  • Pani mieszka w mieszkaniu, do dyspozycji opiekunki w艂asny pok贸j, Internet b臋dzie pod艂膮czony

Wymagania:聽

  • j. niemiecki na poziomie A2

Oferujemy:聽

  • umowa zlecenie

  • mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

  • organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu

  • pokrycie koszt贸w za test na COVID

  • ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!