Opublikowano 1 miesi膮c temu

Stawka

1550 EUR, 1950 EUR

Ilo艣膰 miejsc

1

Data zatrudnienia od

07.12.2022

Poziom j臋zyka

B1

Lokalizacja

Berlin

Opis stanowiska

Do opieki jest pani 69 lat, 160 cm, 50 kg, porusza si臋 samodzielnie, cierpi na nadci艣nienie, demencj臋 i Alzheimera - nie jest agresywna, ale zdezorientowana, miewa urojenia. Potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu si臋. Dobrze przesypia wszystkie noce.

Ponadto opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe - pierze, sprz膮ta, gotuje, prasuje i robi zakupy.

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki jest w艂asny pok贸j z internetem.

Wymagania stanowiska

* gotowo艣膰 do d艂ugotrwa艂ej wsp贸艂pracy,

* do艣wiadczenie w opiece mile widziane,

* referencje mile widziane,

* gotowo艣膰 do wyjazdu na 6 Tygodni

* znajomo艣膰 j.niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy

-umowa zlecenie,

-mo偶liwo艣膰 pracy na Gewerbie lub w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej,

-organizacja i pokrycie koszt贸w przejazdu,

-pokrycie koszt贸w za test na COVID,

-ca艂odobowy kontakt z pracownikiem firmy

+48 71 725 36 64 – zadzwo艅!