https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

Nowe zlecenie w 89331 BURGAU (niedaleko Ulm) od zaraz

Marzec 9, 2021

🔴Nowe zlecenie w 89331 BURGAU (niedaleko Ulm) od zaraz🔴 💶stawka 1600 EURO 🔴wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego    

  • Do opieki jest małżeństwo. Pan 81 lat, 180 cm, 78 kg, 1 grupa pielęgnacyjna, cierpi na przewlekłe biegunki i cukrzycę, ma nowotwór. Podopieczny nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się z pomocą balkonika. Pan potrzebuje w zasadzie bardzo sporadycznej pomocy, stara się jeszcze wiele rzeczy robić samodzielnie. Nosi pampersy. Trzeba sporadycznie wstać w nocy. Pan chodzi na fizjoterapię. Lubi rozwiązywać krzyżówki i oglądać TV.
  • Pani 72 lata, 170 cm, 60 kg, 3 grupa pielęgnacyjna, cierpi na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc – ostatnie stadium. Nosi okulary. Porusza się z pomocą balkonika, na dłuższe spacery dostępny jest wózek inwalidzki. Trzeba pomagać pani w myciu i ubieraniu się. Dobrze przesypia wszystkie noce. Lubi oglądać TV i grać na tablecie. Duże zakupy robi rodzina, sklepy są oddalone 15 min drogi od domu. Codziennie przychodzi służba pielęgnacyjna. W domu jest także kot, któremu trzeba dać jeść i wypuszczać na dwór. Podopieczni mieszkają w domku jednorodzinnym. Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z internetem i TV. Dodatkowo opiekunka ma codziennie dwie godziny czasu wolnego oraz cały jeden dzień wolny lub dwa wolne popołudnia.  

  • 📞zapraszamy do kontaktu 729 632 260☎
  • Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

    poprzednie
    następne