https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

Nowe zlecenie w 67098 Bad Dürkheim od zaraz, stawka 1500 EURO

Marzec 5, 2021

Nowe zlecenie w 67098 Bad Dürkheim (niedaleko Mannheim) od zaraz, stawka 1500 EURO, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego    

  • o opieki jest podopieczny, który ma 88 lat, 165 cm, 69 kg, 3. grupę pielęgnacyjną, podopieczny jest alergikiem – ma uczulenie na niektóre rośliny, cierpi na nietrzymanie moczu – trzeba zmieniać pampersy, stenozę, ma rozrusznik serca i zastawki serca, miewa zawroty głowy. Pan niedawno wyszedł ze szpitala po zapaleniu płuc. Podopieczny ma lekką demencję. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik, podnośnik do wanny, nakładka na toaletę. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, ale potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu. Dla opiekunki jest całe jedno piętro domu z własną łazienką, internetem i dwoma pokojami.
  •  
  • Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tel. 71 725 3664, 882 077 462
  • Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

    poprzednie
    następne