Elektryk od 19.10 – praca w LIPSKU

Październik 13, 2020

Lokalizacja: LIPSK

Obowiązki:
  • Praca przy montażu tras kablowych na sufitach. Praca na zwyżkach
  • Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum A2
  • doświadczenie w zawodzie – warunek konieczny
  • wykształcenie kierunkowe –warunek konieczny
  • własny samochód na wyjazd
  • Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • stawka godzinowa 12.50 euro + dieta
  • zapewnione zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji
  • dodatek za dojazdy do pracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w podczas procesu zatrudnienia
  • możliwość wypłacania zaliczek w systemie co tygodniowym

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy kontakt telefoniczny pod numer 729 632 260 personalservice@prohuman.pl

    Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

    poprzednie
    następne