https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

DATTELN, KOŁO DORTMUNDU (06.12 – 05.02) 1300 Euro + 150 Euro dodatku świątecznego

Listopad 22, 2018

Poszukujemy niepalącego OPIEKUNA z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy w Datteln koło Dortmundu, za 1300€ netto/miesiąc od 06.12.2018 do 05.02.2019.

 

Do opieki 78-letni mężczyzna, który jest osobą leżącą. Transfer odbywa się przy pomocy podnośnika – nie trzeba dźwigać. Mycie, czynności toaletowe i zmiana pampersów odbywają się w łóżku. Do obowiązków opiekuna należy również prowadzenie gospodarstwa domowego. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna pokój z dostępem do Internetu.

Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

   

Do obowiązków opiekuna należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Dla opiekuna: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Datteln” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 692 258 865 lub 882 077 462.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

poprzednie
następne