https://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

🔴Nowe zlecenie w 54293 Trewirze (przy granicy z Luksemburgiem) od 23.03🔴

Marzec 9, 2021

🔴Nowe zlecenie w 54293 Trewirze (przy granicy z Luksemburgiem) od 23.03🔴 💶stawka 1500 EURO 🔴wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego Do opieki jest SAMOTNA PANI 86 lat, 163 cm, 60 kg, na razie nie ma żadnej grupy pielęgnacyjnej, podopieczna jest po wylewie, ma niedowład prawej strony ciała. Obecnie przebywa na rehabilitacjach. Pani potrzebuje pomocy w myciu i ubieraniu się. Porusza się z pomocą balkonika, samodzielnie korzysta z toalety, samodzielnie wstaje. Do dyspozycji jest podnośnik do wanny. Pani ma założone by-passy, 10 lat temu miała raka okrężnicy, ale nie ma żadnych nawrotów choroby. Podopieczna dobrze przesypia wszystkie noce. Zakupy robi rodzina w porozumieniu z opiekunką. Pani mieszka w domku jednorodzinnym na piętrze – do dyspozycji jest winda na schody. Opiekunka będzie miała do dyspozycji pokój na dole z internetem i łazienką. 📞zapraszamy do kontaktu 729 632 260☎

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

poprzednie
następne