http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Hemer, 1300€ + 150€ dodatku świątecznego.

Listopad 28, 2018

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy na zlecenie w Hemer, za 1300€ netto/miesiąc od 03.12.2018 do 02.02.2019.

 

Podopieczny to samotny pan. Cierpi na raka skóry. Porusza się samodzielnie i sam korzysta z toalety. Przesypia noce. Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki jest cały parter. Jest Internet. Pan mieszka sam. Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, zakupy i prowadzenie gospodarstwa domowego.

Oferujemy prace na umowę-zlecenie, bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, cierpliwości i odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

   

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Hemer” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 692 258 865 lub 882 077 462.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
aplikuj teraz
następne