http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Heinsberg, 1300€ + premia świąteczna.

Listopad 5, 2018

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy na zlecenie w Heinsberg, za 1300€/netto/miesiąc, od 15.11.2018 na dwa miesiące

 

Do opieki 88-letnia, mobilna seniorka. Choruje ona na demencję. Potrzebuje wsparcia w myciu, ubieraniu i innych codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy także prowadzenie gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka w ładnym domu z ogrodem. Dla opiekunki własny pokój z dostępem do Internetu. Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie.

 

Wymagamy jedynie minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, cierpliwości oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja, pomoc w codziennych czynnościach, obowiązki domowe.

 

Ponadto dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Heinsberg” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne