http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Calw-Stammheim, koło Stuttgartu za 1300-1400€ + 150€ dodatku za pracę w Święta.

Listopad 5, 2018

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego  na zlecenie w Calw-Stammheim, koło Stuttgartu, za 1300-1400€/netto/miesiąc, od 30.11.2018 do 29.01.2019. Wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu znajomości języka niemieckiego i doświadczenia opiekunki

 

Do opieki jest 91-letnia, mobilna seniorka. Dokucza jej demencja i osłabienie, które wynika z podeszłego wieku. Podopieczna wciąż samodzielnie korzysta z toalety. Należy jej jednak pomóc w myciu, ubieraniu się i innych podstawowych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

 

Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka w przestronnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki ładny pokój z dostępem do Internetu.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja, pomoc w codziennych czynnościach, obowiązki domowe.

 

Ponadto dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Calw-Stammheim” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne