http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Balve – Langenholthausen, 1400€ + 150€ dodatek za pracę w Święta

Listopad 5, 2018

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Balve – Langenholthausen, za 1400€netto/miesiąc od 15.12.2018 na 2 miesiące.

 

Do opieki jest pan Josef, ma 88 lat, 182cm, 90 kg, ma 3 stopień pielęgnacyjny. Przychodzi opiekunka medyczna do kąpania pana. Podopieczny cierpi na osłabienie starcze, chorobę serca, nadciśnienie, zapomina się. Porusza się samodzielnie, ale potrzebuje wsparcia, po schodach wchodzi z pomocą. Podopiecznego nie trzeba dźwigać – pomaga w transferze, sam korzysta też z WC. Wstaje w nocy do toalety i będzie potrzebował wsparcia opiekunki aby do niej trafić. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu oraz pielęgnacji ciała. Podopieczny posiada balkonik, wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, prysznic bez barier. Ma ustalony porządek dnia:między 7 a 8 – śniadanie, o 12 obiad, o 15 podwieczorek, kolacja około 19. Między 20 a 21 podopieczny idzie spać. Przerwy dla opiekunki do ustalenia.

 

Pan mieszka domu z ogrodem, własny pokój z osobną toaletą dla opiekunki,jest internet. Można palić, nie potrzeba prawa jazdy. W domu mieszka również żona podopiecznego – nie wymaga opieki.

 

Do obowiązków Opiekunki należy aktywizacja, pomoc w codziennych czynnościach, obowiązki domowe i drobne prace w ogrodzie (podlewanie kwiatów i zamiatanie tarasu).

 

Dla Opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Balve ” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne