http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Bad Wildungen, 1500€ + 150€ dodatku za pracę w Święta.

Listopad 5, 2018

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Bad Wildungen, za 1500€ netto/miesiąc od 30.11.2018. na dwa miesiące.

 

Do opieki spokojne małżeństwo. 83-letnia seniorka, poruszająca się z balkonikiem i jej poruszający się samodzielnie mąż. Państwo mają problemy ze wzrokiem i słuchem. Potrzebują wsparcia w myciu, ubieraniu i innych codziennych czynnościach.

&nbsp:

Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

 

Warunki mieszkaniowe: Małżeństwo mieszka w dużym domu, położonym w zalesionej okolicy. Dla opiekunki pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Dla Opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Bad Wildungen” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez prohuman.pl w celach rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy. Dowiedz się więcej.

poprzednie
następne