http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! W Bad Liebenzell, za 1300€ + 150€ dodatek za pracę w Święta

Listopad 5, 2018

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Bad Liebenzell, za 1300€ netto/miesiąc od 30.11.2018. na dwa miesiące.

 

Do opieki mobilna seniorka, mająca 89 lat. Pani ma problemy z sercem i układem krążenia. Zdiagnozowano u niej również początki demencji. Mimo swojego stanu zdrowia, seniorka jest spokojną, ciepłą i głęboko wierzącą osobą. Podopieczną należy wspierać w czynnościach dnia codziennego (myciu, ubieraniu) oraz w obowiązkach domowych. Seniorka mieszka sama w 3 pokojowym mieszkaniu w bloku, położonym w malowniczym uzdrowisku na południu Niemiec.

&nbsp:

Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

 

Warunki mieszkaniowe: Dla opiekunki komfortowy pokój z łazienką, dostęp do Internetu oraz telefon z możliwością dzwonienia na polskie numery.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.

 

Dla Opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Bad Liebenzell” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne