http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! Lulsfeld, 1300€ + 150€ dodatku świątecznego i 100€ premii za szybki wyjazd.

Listopad 5, 2018

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy na zlecenie w Lulsfeld, za 1300€/netto/miesiąc, od 01.12.2018 do 10.01.2019

 

Do opieki 81-letnia, mobilna seniorka. Choruje ona na demencję oraz inkontynencję. Potrzebuje wsparcia w myciu, ubieraniu i innych codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy także prowadzenie gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka w ładnym domu z ogrodem, położonym w spokojnej okolicy, niedaleko pełnego zabytków Würzburga. Dla opiekunki pokój z łazienką oraz dostęp do Internetu. Zapewniamy również bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie.

 

Wymagamy jedynie minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, empatii, cierpliwości oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja, pomoc w codziennych czynnościach, obowiązki domowe.

 

Ponadto dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Lulsfeld” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 669 656 972.

  • DLA OPIEKUNKI: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne