http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

STAŁE ZLECENIE! Hemer, 1100€+dodatek świąteczny.

Grudzień 2, 2018

Poszukujemy opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego na zlecenie w Hemer, za 1100€ netto/miesiąc od zaraz na 2 miesiące.

 

Podopieczna to 89-letnia pani, cierpiąca na demencję. Mimo choroby jest bardzo pogodna i wesoła. Potrzebuje wsparcia w codziennym życiu, pomocy w myciu i ubieraniu się. Dwa razy w tygodniu podopieczna przebywa w Tagesflege, opiekunka ma wtedy wolne. Do obowiązków opiekunki należy też prowadzenie domu. W pobliżu mieszka rodzina podopiecznej, bardzo życzliwi i tolerancyjni ludzie. Do dyspozycji opiekunki wygodny pokój z telewizorem i dostępem do internetu.a Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, zakupy i prowadzenie gospodarstwa domowego. Oferujemy prace na umowę-zlecenie, bezpłatny transport na miejsce zlecenia, ubezpieczenie w polskiej lub niemieckiej kasie chorych, opiekę doświadczonych koordynatorów, wysokie premie. Wymagamy jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, cierpliwości i odpowiedzialności oraz gotowości świadczenia usług w okresie świątecznym.     Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie gospodarstwa domowego.   Dla opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.  

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Hemer” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 692 258 865 lub 882 077 462.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
aplikuj teraz
następne