http://prohuman.pl wykorzystuje pliki cookie przechowywane na twoim komputerze. Jeżeli nie zgadzasz się na to możesz wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarce.

NOWE ZLECENIE! W Garmisch-Partenkirchen , 1550€.

Październik 9, 2018

Poszukujemy niepalącejopiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy w Garmisch-Partenkirchen, za 1550€ netto/miesiąc od zaraz na dwa miesiące.

 

Do opieki Pani, 83 lata. Choruje na białaczkę, ma demencję, niedosłuch i niewielkie problemy z chodzeniem. Większość czasu przesypia. Nie ma transferu, ani nocnego wstawania. Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. W domu jest niewielki, bardzo przyjazny piesek, z którym należy chodzić na spacery. W weekendy przyjeżdża córka, która pomaga w codziennych czynnościach. Dla opiekunki dużo czasu wolnego, ponieważ podopieczna jest jeszcze dość samodzielna.

 

Warunki mieszkaniowe: Dom znajduje się w malowniczej górskiej okolicy. Dla opiekunki duży pokój z balkonem i widokiem na Alpy.

 

Do obowiązków opiekunki należy aktywizacja i pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w gospodarstwie domowym, zakupy.

 

Dla Opiekunki: umowa zlecenie, ubezpieczenie, organizacja i opłacenie kosztów podróży, opieka koordynatora, premie.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o SMS o treści: „rekrutacja-Garmisch-Partenkirchen” pod numer 692 258 865 – na pewno oddzwonimy! Oraz o kontakt telefoniczny pod numer: 71 72 53 664.

  • DLA OPIEKUNKI/OPIEKUNA: własny pokój z internetem
  • UMOWA-ZLECENIE
  • UBEZPIECZENIE W ZUS (składki od średniej krajowej)
  • ORGANIZACJA I OPŁACENIE PODRÓŻY
  • STAŁY KONTAKT Z FIRMĄ
  • PREMIE ZA POLECENIE OPIEKUNKI
poprzednie
następne